zboží: 0 0,00 Kč

Vrácení zboží

Vrácení zboží zpět do Bike tuning centrum

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje zboží zakoupené v našem e-shopu, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti kalendářních dnů bez udání důvodů. Tento nárok máte i na objednávky realizované po internetu s osobním odběrem. Právo na odstoupení od smlouvy vyplývá ze zákona č. 367/2000 Sb.
K vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám Vaši identifikaci i vraceného produktu třeba kopie faktury.
Částka za vrácené zboží Vám bude zaslána zpět převodem na Váš účet nejpozději do 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy.
Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto má Bike tuning centrum právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží (uvedení do původního stavu). Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Stahněte si a přiložte prosím průvodní dopis a řádně ho prosím vyplňte. STAHNOUT ZDE


Zboží nám doručte zpět na adresu:
Bike tuning centrum
Masarykova 644/108
Rudná 25219

777 211 401
info.bike@seznam.cz


Zboží v žádném případě nezasílejte na dobírku, na poštu nebo na výdejní místa !
Takové zásilky nepřebíráme.
Jestli zboží zasíláte Českou poštou, tak jedině "Balík do ruky", ostatní přepravci "doručení na adresu"

Nezapomeňte prosím vyplnit formulář a přidat ho ke zboží, Děkujeme.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.

V případě odstoupení od smlouvy nese spotřebitel náklady spojené s vrácením zboží.

upraveno: 30.7.2021

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací
.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Duležité informace