zboží: 0 0,00 Kč

KELLYS Sedlo KLS SLIPSTREAM, grey

KELLYS Sedlo KLS SLIPSTREAM, grey

kliknutím zvětšíte
KELLYS Sedlo KLS SLIPSTREAM, grey Kellys Bicycles
KELLYS Sedlo KLS SLIPSTREAM, grey Kellys BicyclesKELLYS Sedlo KLS SLIPSTREAM, grey Kellys Bicycles
Zboží není skladem, dostupnost sdělíme na dotaz.
Pokud je dostupné, můžete mít již: Po 22.4.2024  
Osobní odběrPo 22.4.2024
ParcelShop v ČRSt 24.4.2024
PPL do ČRSt 24.4.2024
Slovensko ParcelShopSt 24.4.2024
Slovensko PPL / DHLSt 24.4.2024
Kód zboží:58586
Značky:Kellys Bicycles
Cena s DPH : 579,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:u dodavatele 2-4 dny
Zboží na prodejně do 2-4 dnů, pokud je zboží skladem u dodavatele. Následně okamžitá expedice...
Skladem u nás:0 ks
EAN kód: 8585019388841

Vytvořeno pro maximální komfort
Zone cut – výřez pro snížení tlaku na citlivá místa
Pěna s vysokou hustotou
Stupnice pro přesné nastavení
 
Rozměry: 262 x 191mm
Hmotnost: 389 g
Barva: Red

Zboží ze stejné kategorie - KELLYS Sedlo KLS SLIPSTREAM, grey

 
Sedlo SMP Selle TRK men medium NEW desing Blue Matt
Sedlo SMP Selle TRK men medium NEW desing Blue Matt
Kód zboží: 8032568528025
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 1 ks
Cena s DPH1 279,00
Sleva311,00
 
Sedlo SMP Selle TRK men medium NEW desing hnedé
Sedlo SMP Selle TRK men medium NEW desing hnedé
Kód zboží: 8032568527974
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH1 275,00
Sleva315,00
 
KELLYS Sedlo KLS SOFTLINE 017 GEL
KELLYS Sedlo KLS SOFTLINE 017 GEL
Kód zboží: 50908
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH484,29
Sleva124,71
 
Sedlo SMP Selle Well Gel Sattel
Sedlo SMP Selle Well Gel Sattel
Kód zboží: 8032568526113
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH2 849,00
Sleva1 141,00
 
Sedlo KLS TREKKINGLINE 018, black
Sedlo KLS TREKKINGLINE 018, black
Kód zboží: 54793
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH533,95
Sleva145,05
KELLYS Sedlo KLS FLUO, grey
KELLYS Sedlo KLS FLUO, grey
Kód zboží: 50884
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH489,00
 
Sedlo SMP Selle TRK men medium NEW desing zelené
Sedlo SMP Selle TRK men medium NEW desing zelené
Kód zboží: 8032568528049
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 1 ks
Cena s DPH1 275,00
Sleva315,00
 
Sedlo SMP Selle Extra Gel unisex 275x140mm 430g
Sedlo SMP Selle Extra Gel unisex 275x140mm 430g
Kód zboží: 8032568526106
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH2 099,00
Sleva691,00
 
Sedlo SMP Selle Hybrid GEL men NEW black
Sedlo SMP Selle Hybrid GEL men NEW black
Kód zboží: F8032568523259
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH2 335,00
Sleva855,00
 
Sedlo SMP Selle E-BIKE medium černé
Sedlo SMP Selle E-BIKE medium černé
Kód zboží: F8032568523044
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH1 599,00
Sleva391,00
  
Sedlo Selle SMP VT30C GEL black
Sedlo Selle SMP VT30C GEL black
Kód zboží: 8032568528797
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH3 199,00
Sleva991,00
 
Sedlo SMP Selle Hybrid NEW Desing White
Sedlo SMP Selle Hybrid NEW Desing White
Kód zboží: F8032568524645
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH1 785,00
Sleva705,00
 
Sedlo SMP Selle Trek 1059 Prawn černé + zámek
Sedlo SMP Selle Trek 1059 Prawn černé + zámek
Kód zboží: 8581500445031
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 1 ks
Cena s DPH320,00
Sleva59,00
 
Sedlo SMP Selle TRK Lady Gel - dámské
Sedlo SMP Selle TRK Lady Gel - dámské
Kód zboží: F8032568526083
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH1 839,00
Sleva551,00
  
Sedlo SMP Selle Pro 320 g
Sedlo SMP Selle Pro 320 g
Kód zboží: F8032568520616
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH4 349,00
Sleva941,00
 
Sedlo SMP Selle Extra men NEW desing
Sedlo SMP Selle Extra men NEW desing
Kód zboží: F8032568524546
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 1 ks
Cena s DPH1 539,00
Sleva651,00
 
Sedlo SMP Selle Hybrid NEW Desing AKCE !
Sedlo SMP Selle Hybrid NEW Desing AKCE !
Kód zboží: F8032568524638
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 1 ks
Cena s DPH1 799,00
Sleva691,00
 
KELLYS Sedlo KLS CROSSLINE 017 black
KELLYS Sedlo KLS CROSSLINE 017 black
Kód zboží: 8585019373557
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH389,00
Sleva280,00
 
Sedlo KLS COMFORTLINE 017, sky blue
KELLYS Sedlo KLS COMFORTLINE 017, sky blue
Kód zboží: F8585019373687
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 1 ks
Cena s DPH389,00
Sleva280,00
  
Sedlo XLC MTB unisex Sportline SA-S07 bíločerné
Sedlo XLC MTB unisex Sportline SA-S07 bíločerné
Kód zboží: 4032191966588
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 3 ks
Cena s DPH349,00
Sleva381,00
 
Sedlo KLS COMFORTLINE 017 toxic red
Sedlo KLS COMFORTLINE 017 toxic red
Kód zboží: F8585019373670
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH459,00
Sleva210,00
 
KELLYS Sedlo KLS DRIVELINE 017 orange
KELLYS Sedlo KLS DRIVELINE 017, orange
Kód zboží: F8585019373625
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 1 ks
Cena s DPH459,00
Sleva240,00
 
Sedlo KLS CROSSLINE 017 toxic green
Sedlo KLS CROSSLINE 017 toxic green
Kód zboží: F8585019373571
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 4 ks
Cena s DPH415,00
Sleva254,00
 
Sedlo KLS CROSSLINE 017 red
Sedlo KLS CROSSLINE 017 red
Kód zboží: F8585019373564
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 3 ks
Cena s DPH389,00
Sleva280,00
 
Sedlo SMP Selle TRK men medium NEW desing žluté
Sedlo SMP Selle TRK men medium NEW desing žluté
Kód zboží: 8032568524393
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH1 279,00
Sleva311,00
 
Sedlo SMP Selle TRK men medium NEW desing
Sedlo SMP Selle TRK men medium NEW desing
Kód zboží: F8032568524362
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH1 289,00
Sleva510,00
 
KELLYS Sedlo KLS DRIVELINE 017 toxic green
KELLYS Sedlo KLS DRIVELINE 017, toxic green
Kód zboží: F8585019373649
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 1 ks
Cena s DPH439,00
Sleva260,00
 
Sedlo KLS CROSSLINE 017 orange
Sedlo KLS CROSSLINE 017 orange
Kód zboží: F8585019373595
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 2 ks
Cena s DPH459,00
Sleva210,00
 
KELLYS Sedlo KLS DRIVELINE 017 black
KELLYS Sedlo KLS DRIVELINE 017 black
Kód zboží: 8585019373601
Dostupnost: u dodavatele 2-4 dny
Skladem u nás: 0 ks
Cena s DPH399,00
Sleva300,00
 
Sedlo SMP Selle TRK Lady - dámské
Sedlo SMP Selle TRK Lady - dámské
Kód zboží: F8032568520302
Dostupnost: Skladem
Skladem u nás: 1 ks
Cena s DPH1 279,00
Sleva320,00

Potřebujete poradit ? KELLYS Sedlo KLS SLIPSTREAM, grey Kellys Bicycles

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
.




Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam